Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.

SİTE HİZMETLERİ

S.S BANKEV SİTE HİZMETLERİ

ÇALIŞMA SAATLERİ

Sabah 08:00 - 12:00

Öğlen 13:00 - 17:00

Hafta Sonu (Cumartesi) 08:00 - 13:00

Teknik Hizmetler: Bu kadroda çalışan personel; Kat maliklerimizin konutlarındaki su sayacına kadar olan arızalarda bakım ve onarımı, ortak alanlar ve site genelindeki elektrik, su ve kanalizasyon şebekesinde meydana gelen arızaların onarımlarıyla ilgili teknik servis hizmeti vermektedirler.

Ulaşım Hizmetleri :Tropi Hizmeti: Yaz sezonunda; Yönetimce belirlenen saatlerde, site içi hizmet vermektedir.

Güvenlik Hizmetleri:24 saat kesintisiz olarak verilen site koruma ve güvenlik hizmetleri, özel güvenlik şirketi aracılığı ile yürütülmektedir. Site kamera görüntülerinin izlenmesi, siteye gelenlerin geliş amacına göre yönlendirilmesi ve takibi gibi her türlü güvenlik hizmetleri; özel güvenlik şirketiyle yapılmış olan koruma ve güvenlik hizmet sözleşmesi, 5188 sayılı Kanun, ilgili yönetmelikler, güvenlik yönetmeliği ve görev talimatları çerçevesinde yürütülmektedir.

Temizlik ve Genel Bahçe Hizmetleri:Yaz sezonunda mahallelerdeki kılcal ve ara yolların süpürülmesi, sitenin genel ve ortak alanların temizliği, site içi bahçe atıklarının dönüşümlü olarak toplanması, peyzaj çalışması yapılan alanlar, parklar ve ortak alanların budama ile ot temizlikleri, alt yapı arızalarının giderilmesi ve tamirat hizmetleri vermektedir.

Arıtma Tesisi ve Sulama Hizmetleri:Arıtma tesisinin düzenli ve kontrollü olarak çalışması, tesisin her türlü periyodik bakım-onarım çalışmalarının yapılması, arıtmadan çıkan arıtılmış atık suyun sulama havuzuna aktarılması, ortak alanların, parkların ve peyzaj çalışması yapılmış olan tüm alanların düzenli olarak sulanması ve sulama hatlarının kontrolü hizmetleridir.

İlaçlama Hizmetleri:Tüm yıl boyunca rögar ve fosseptiklerin ilaçlanması, yaz sezonunda haftada 3 gün ULV ilaçlama yapılması, çöp bidonlarının ilaçlanması hizmetleridir.

Sağlık Hizmetleri:Kooperatifimiz sağlık merkezinde bir hemşire görev yapmaktadır. Acil durumlarda ilk müdahalenin yapılması, iğne, tansiyon, pansuman v.b. sağlık hizmetleri verilmektedir.

Sosyal Tesis Hizmetleri

Bank-Ev Cafe: Çok amaçlı hizmete yönelik bir sosyal tesistir. Burada küçük konserler, toplantılar, özellikle sezon sonu ve sezon başı kat maliklerimizin bir araya gelebilecekleri salon olarak da hizmet vermektedir.

Bağla Plajı Büfe: Üyelerimizin yeme içme taleplerine cevap verebilmek için Bağla Plajında tamamen kooperatif tarafından işletilen büfe hizmet vermektedir.

yükleniyor..