Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Hoş Geldiniz

 
SEVGİLİ BANKEVLİ KOMSULARIMIZ
 
Bodrum , iklimi , denizi , ışığı ile huzurun kapısını bize açan belde. Pekçoğumuzunu büyük şehirlerin karmaşasından kaçıp sığındığı evlerimizin olduğu Bağla ise ayrı bir alem.. Bölgenin en güzel denizi vahşi tabiatı , her anlamda başka yerlerde rastlanamayacak insan dokusuyla söylensek de kızsak da vazgeçemediğimiz.
 
Muhteşem denizli üç koya açılan kıyıları, denize kavuşan dereleri , her mevsim şahane iklimi görüp ; çorak yolu bile olmayan tepelere ev yapmayı hayal edenlerin o günkü şartlarda altyapısı, düzeni ile bir inanılmazı yarattıkları yer.
 
Her iş yapan hata da yapabilir, doğaldır diye düşünürüz. Evler bazı bölgelerde bu kadar sıkışık olmasaydı , alt üst katlar yerine daha küçük ama müstakil evler olsaydı dediğimiz ama bazı şeylerin değişmesinin mümkün olmadığı ancak düzeltilebilineceğine inandığımız bölgenin en büyük yerleşimi .
 
Eleştirdiğimiz , bakımsız, ileriye dönük bir planın varlığını hissedemememiz , hergeçengün çöktüğünü gözlemlediğimiz altyapı , işletmecilerin insafına bırakılmış kıyıları ile çaresiz, ümitsiz çoğu kez vazgeçmeyi düşündüğümüz Bankev. Madem vazgeçemiyoruz beğenmediğimiz yanları düzeltmeye çalışalım elimizi taşın altına koymaktan korkmayalım dedik ve yola çıktık.
 
2010 yılında bu göreve talip olduk. Bizlere inandınız , büyük desteğinizle bu göreve geldik. Bir kez daha inancınız ve desteğiniz için şükranlarımızı sunmak isteriz.
Kısa zamanda olursa güzel olur diye düşündüğümüz her şeyi imkanlar nispetinde değiştirmeye gayret ederek ve personeliyle, yönetici kadrosuyla , eski yönetenlerinin desteğiyle oldukça fazla yol katettik.
 
Huzurlu yaşamak için komşuların haklarına saygılı, bir düzenin hüküm sürdüğü , kuralların hakları korumak için ve huzurun anahtarı olduğunu anlatma gayretindeyiz. Kuralların takipçisi olunduğunda kural çiğneyenlerin , eski alışkanlıkları sürdürmek isteyenlerin sesleri her nedense fazla duyulur. Ayrıcalık değil, genel menfaat ve huzurun öncelikli olarak hakim olacağının altını bir kez daha çizmekte fayda var. Kural çiğneyenlerin bilmesi gereken huzur için gereken kurallara herkes gibi onların da birgün ihtiyaç duyacağıdır. Bu anlamda iletişim en büyük eksiğimizdi. İş güç ve çaresiz sık sık yaptığımız genel kurulların ağır stresi ve iş yoğunluğu sebebi ile ihmale uğramış web sitemiz bundan böyle Bankevlilere hizmet verecek.
 
Yaplan işleri, yanlışları, gözlemlenen güzellikleri üyelerimizin mutlu günlerini , paylaşmak istedikleri bilgileri burada sizlerle paylaşacağız. Aidat ve hesap durumlarınıza sadece size ait şifre ile ulaşarak durum güncellemesi yapmanız, yapılan uygulama değişiklikleri hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak. Zaman içinde sitemizin sizlerin istediği doğrultuda hizmetleri vermesi yine sizlerin talebiyle oluşturulacaktır. Sizlerin beldemiz ile ilgili sunacağınız yapıcı eleştiri ve fikirlerinizden faydalanmaya gayret edeceğiz.
 
Bankev sizlerin , bizlerin ve burada yaşayanlarındır. Birlikte olursak daha iyiye daha güzele ulaşmak Zor olmayacaktır.
 
Bankev web sayfasının hayırlı olmasını diliyor, hepinize şahsım, yönetim ve denetim kurullarımız adına sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.
 
S.S.Bankev Sahil Sitesi İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı M. Esin Domaniç
 
 

yükleniyor..